Možná si nejsi jistý jaká jóga semnou bude... Podívej se na názory lidí, kteří už si semnou zacvičili.

Lidské cesty jsou nevyzpytatelné a každý máme nějaký talent. Bára ho objevila a učí jógu. Jedinečným způsobem. Přijďte si protáhnout svaly i duši.

Hankakouč a terapeut

Jóga s Bárou, jóga s duší! Bára je jemná, jasná žena, která vede lekce přítomně a s lehkostí. Přijďte okusit její lekce, doporučuji na základě vlastní zkušenosti!

Františekmasér

Bára a její joga.... Mňammmm.. dokonce jsem kvůli ní jednou vstal opravdu brzo ráno

DavídoŽivot jinak

Když není v pohodě duše, strádá i tělo, a jóga je skvělá tím, že pomáhá dostat do kondice obojí najednou. Ale bez skvělého lektora by účinek nikdy nebyl takový... proto jsem ráda, že jsem potkala tebe. Jsi v tom totiž nedostižná! Děkuju moc, že jsi mě ke cvičení přivedla

Marienovinářka

Proč jsem chodila na těhotenskou jógu? Mám ráda sporty, u kterých zapotím a trochu „zničím“ – běh, posilovna, kruhové tréninky, plavání. Když jsem otěhotněla, věděla jsem, že o tyto budu postupně přicházet, že budu muset zvolnit. Činky jsem odložila hned, běh mi vydržel do 22. týdne. Mezitím jsem už začala s těhotenskou jógou. Hned po první lekci mi bylo jasné, že nebyla lekcí poslední. Vlastně jsem na tu poslední šla den před termínem, čtyři dny před porodem. Každá lekce pro mě nakonec byla „vrcholem týdne“. Úžasná cvičitelka Bára vede hodiny s citem, přizpůsobuje je cvičenkám podle stadia jejich těhotenství. Jóga mi pokaždé dodala tolik potřebnou energii a zároveň mě zklidnila po náročném dni či týdnu. Udržovala jsem se díky ní i v závěru těhotensví alespoň trochu fit, krásně jsem si protáhla celé tělo, vše s ohledem na stále větší bříško. Z každé lekce jsem odcházela s úsměvem na tváři a pocitem naprosté spokojenosti. A to je podle mě přesně to, co každá těhotná žena potřebuje.

Katkafyzioterapeutka

Každou lekci jógy si na Tebe vzpomenu, no prostě zážitek k nezaplacení, jóga s Tebou

Ela
Jóga Praha
Jóga Praha
Jóga Praha